08.12

Спікери

Лев Жиденко, Співзасновник всеукраїнської мережі магазинів формату One dollar store - Аврора Мультимаркет
Лев Жиденко

Співзасновник всеукраїнської мережі магазинів формату One dollar store - Аврора Мультимаркет

Аврора була заснована у 2011 році і на сьогоднішній день є лідером ринку України в своєму сегменті.

Аврора - національна компанія з прямими іноземними інвестиціями від Фонду HorizonCapital.

Щоденно Аврора обслуговує понад 600 тисяч покупців в 1186 магазинах в усіх регіонах України.
Ігор Ліскі, Власник Палац Розділ, Голова наглядової ради групи інвестиційної компанії EFI Group, Співзасновник Українського інституту майбутнього
Ігор Ліскі

Власник Палац Розділ
Голова наглядової ради групи інвестиційної компанії EFI Group
Співзасновник Українського інституту майбутнього

Сфера діяльності, досвід і експертиза:

· Понад 20 років досвіду в залученні українських та міжнародних інвестицій в економіку України.
· Ефективна реалізація інвестиційних проєктів з партнерами з Канади, Австрії, Німеччини, Великобританії, Нідерландів та ін.
· Бізнес-інтереси – створення Greenfield та Brownfield проєктів у промисловому виробництві, healthcare та medtech, ІТ, паперовій, харчовій та деревообробній промисловості, постачанні сільськогосподарської продукції.
· Займається імпакт-інвестиціями тривалий час. Входить в групу співінвесторів унікального соціального інноваційного проєкту Promprylad.Renovation.
· Ігор Ліскі став одним із засновників Українського інституту майбутнього (UIF). Це незалежний аналітичний центр, який прогнозує зміни та розробляє можливі сценарії в Україні.
· Ігор здобув два вищі освітні ступені: з міжнародної економіки та з права. Закінчив програму Executive MBA в Said Business School Оксфордського університету.
· За останні 7 років побудував 6 фабрик і заводів.

Ключові проєкти Ігоря Ліскі:

ü Житомирський картонний комбінат входить у трійку лідерів із виготовлення горбкуватих прокладок для яєць, паперу, картону, гофрокартону й гофротари у Східній Європі. Сучасне обладнання та інноваційні технології дають компанії змогу виробляти 240 млн одиниць литої тари, 75 тис. тонн паперу і 24 млн квадратних метрів гофрованої тари на рік.

ü BEEHIVE – найсучасніший в країні завод, який займається виготовленням меду та експортом продукції із доданою вартістю закордон. Компанія BEEHIVE стала першою українською торговою маркою меду, що експортується в ЄС, США, Канаду та Японію.

ü FEEDNOVA найбільше в країні виробництво високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських та домашніх тварин. Компанія працює на засадах циркулярної економіки та гарантує екологічну безпеку регіону.

ü DOC.ua – найбільший онлайн-хаб країни надає зручний доступ до медичних сервісів. Зокрема вирішує проблему вибору необхідного спеціаліста, зручного запису на прийом, лабораторні аналізи, діагностику, отримання аудіоконсультації або придбання ліків. DOC.ua – це 16000+ лікарів, 4000+ клінік, 6200+ аптек, 650+ лабораторій, 500+ діагностичних центрів, та понад 332 000 відгуків реальних пацієнтів.

ü Forest Technology – український виробник і експортер пиломатеріалів, погонних виробів і паливних гранул із сосни. Виробництво компанії у 2022 було атаковано ракетами російських загарбників, що мало не повністю його знищило. Та протягом того ж року завод було відновлено власними інвестиціями. Наразі підприємство відновило робочі потужності й продовжує експортувати товар.

ü Sem Ecopack — єдиний виробник в Україні з виробництва екологічно чистого пакування. Команда Sem Ecopack створила альтернативу майже для всієї пластикової упаковки. Компанія займається розробкою формованого пакування із пульперкартону для різних видів продуктів, таких як фрукти, овочі, пляшки, яйця, чашки тощо. Відповідальний виробник, який дотримується принципів Індустрії 4.0.
Рената Дельпорте, Старший віце-президент і Global HR Business Partner - SoftServe
Рената Дельпорте

Старший віце-президент і Global HR Business Partner - SoftServe
Експертка DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та управління змінами

Анна Адом - Директорка з управління персоналом та побуту Ferrexpo в Україні, Членкиня правління
ПрАТ «Полтавський ГЗК»
Анна Адом

Директорка з управління персоналом та побуту - Ferrexpo в Україні
Членкиня правління ПрАТ «Полтавський ГЗК»

Близько 15 років керує функцією HR у промислових компаніях з активами в Україні та за кордоном (Arcelormittal, Corum Group, Dtek).

У підпорядкуванні майже 10 000 співробітників Ferrexpo.
Катерина Прокопенко, Операційна директорка Wine Bureau | goodwine
Катерина Прокопенко

Операційна директорка - Wine Bureau | goodwine

В компанії Wine Bureau | goodwine Катерина відповідає за людей та розвиток культури, операційну ефективність та забезпечення реалізації стратегічних планів. В компанії з 2019 року.

До Wine Bureau | goodwine працювала в:

CloudMade (частина корпорації Valeo, глобального виробника і постачальника в автомобільній індустрії), де очолювала команду People Operations глобально та була керівницею українського офісу.

Українська Академія Лідерства (громадська організація, створена за підтримки Western NIS Enterprise Fund, яка сприяє формуванню нової генерації молоді в Україні), де відповідала за HR та випускників.

Danone, де очолювала команду залучення та розвитку талантів в рамках кластеру (Danone Ukraine CBS) та була HR бізнес партнеркою (Danone Ukraine Dairy).


Дмитро Гринь

Jooble Job Aggregator

Дмитро Гринь – СЕО міжнародного напряму агрегації у Jooble, експерт у галузі інформаційних технологій із 15-річним досвідом.

Закінчив факультет інформатики та обчислювальної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Здобув додаткову бізнес освіту в Києво-Могилянській Бізнес Школі. Сертифікований міжнародним альянсом Scrum Alliance за напрямками A-CSM, CSM, CSPO.

До команди Jooble Дмитро приєднався у травні 2007 року в ролі Software Engineer, ставши першим співробітником у компанії після двох її засновників. До призначення на посаду СЕО of Jooble Job Aggregator Дмитро встиг попрацювати інженером, керівником команди розробників і CTО. Займався масштабуванням Jooble за межі України «з нуля»: готував технічну інфраструктуру, розробляв бізнес-процес запуску роботи компанії в кожній новій країні, навчав команду роботі з цим процесом, планував і контролював усі супутні запуску роботи.

Понад 12 років із 15 років у компанії Дмитро займає управлінські позиції.

У ролі СЕО of Jooble Job Aggregator Дмитро відповідає за розвиток усередині компанії організаційної спроможності до створення значно більшої цінності для клієнтів.

Інна Печериця, Директор з персоналу мережі «Лінія магазинів EVA»
Інна Печериця

Директор з персоналу - ТОВ «РУШ» (EVA та EVA.UA)

До команди EVA приєдналась у 2009 році та очолила посаду директора з персоналу. За час її роботи мережа зі 100 магазинів зросла до компанії-лідера на ринку drogerie.

HR-Проєкти команди HR EVA тричі ставали переможцями премії HR-бренд України.

Інна Печериця двічі потрапляла до рейтингу ТОП-20 кращих HR-директорів України за версією видання delo.ua. У 2019 році увійшла до рейтингу ТОП-5 кращих HRD ритейлу України. У 2021 році – до рейтингу ТОП-20 HRD року за версією видання «Бізнес».

У 2021 році EVA увійшла до рейтингів кращих роботодавців за версіями видань «Влада та гроші», «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та «Бізнес». У 2023 році – до рейтингу найкращих роботодавців України за версією видань «Ділова столиця» та «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Від останнього також отримала спеціальну відзнаку в номінації «Антикризовий HR-менеджмент».


Олена Кавка, HRD - KNESS
Олена Кавка

HRD - KNESS

Входить до 20 кращих HRD України (Delo.ua/2019).

Має понад 16 років досвіду управління персоналом та корпоративною культурою в компаніях зі штатом персоналу від 1 000 до 160 0000 співробітників.


Ірина Гнутова, HRD - Агромат
Ірина Гнутова

HRD - Агромат
Експертка з АІ в HR

Понад 15 років досвіду у сфері управління персоналом.

Працювала у великих національних компаніях АЛЛО, Union group (Золотий вік, Срібна країна).

З 2014 по 2019 рр. робота в державному секторі: Адміністрація Президента України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Експертка цільової команди реформи державного управління.

Андрій Кучеренко, HRD - Kormotech
Андрій Кучеренко

HRD - Kormotech

Психолог, бізнес-тренер, консультант. Учасник розробки 5-річної стратегії Kormotech – «Увійти у TOP-50 світових petfood-виробників за версією petfoodindustry.com».

Kormotech - глобальна сімейна компанія, яка піклується про домашніх улюбленців, розвиває зоогалузь та розробляє високоякісні раціони для домашніх тварин з 2003 року.
Анна Власова, Директорка «Школи HRM»
Анна Власова

Директорка - Школа HRM

Провайдер PI, PI LI в Україні; канд. екон. наук; доцент; магістр бізнес-освіти; працювала в КНЕУ, МІБ, kmbs, АПУ, kse.

Консультувала більш як 100 міжнародних і українських компаній.

Співпрацювала з WB, EBRD, WHO та міжнародними агенціями USAID, CIDA, DANIDA, GIZ, ICITAP.

Тетяна Шерман, Директор з маркетингу та комунікацій - Академія ДТЕК
Тетяна Шерман

Директор з маркетингу та комунікацій - Академія ДТЕК

15 років на керівних посадах у корпоративному бізнесі.

Функціональний та культурний досвід у роботі 5 країн.

Адепт клієнтоорієнтованості.

МВА, магістр реклами та PR.


Наталія Колядко, директорка з управління талантами ЕPАМ Україна
Наталія Колядко

Директорка з управління талантами - ЕPАМ Україна

Наталія має 18 років досвіду в управлінні персоналом в українських та міжнародних компанія. Коучиня, тренерка та консультантка.

Основна спеціалізація - розвиток управлінських та лідерських компетенцій, ефективні комунікації в бізнесі, побудова систем управління та розвитку персоналу.
Вікторія Желдак, HR директорка корпорації «Біосфера»
Вікторія Желдак

HR директорка - Корпорація «Біосфера»

Понад 20 років досвіду в HR сфері:

Створення команди з 60 до 1700 співробітників.
Запуск нових бізнес напрямів.

Створення трьох виробництв у різних куточках України та одне виробництво у Європі.

Відкриття представництв у 13 країнах світу.
Артур Міхно, CEO та співзасновник - Work.ua
Артур Міхно

CEO та співзасновник - Work.ua, сервіс пошуку роботи №1 в Україні

Разом з проектом пройшов всі етапи його розвитку з 2006 року: від написання технічного завдання, розробки і запуску – до формування щорічних стратегічних планів і зростання проекту до лідера ринку.

Основний принцип в роботі: «Якщо щось робиш, – роби це добре».
Інна Гарцуєва, Засновниця і керівниця СБ Страховой Адвокат
Інна Гарцуєва

Засновниця і керівниця СБ Страховой Адвокат

Сертифікований Бізнес Коуч.

Ментор Woman Leaders For Ukraine.
Наливайко Наталія, Засновниця та СЕО IN-Person Corporate
Наливайко Наталія

Засновниця та СЕО IN-Person Corporate

PhD в психології, МВА.

Сертифікована психотерапевтка і супервізорка Європейського реєстру, членкиня Національної Психологічної Асоціації (НПА), Української Спілки Психотерапевтів (УСП), Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП) та інших міжнародних фахових спільнот.

IN-Person Corporate - єдина українська компанія, надавач послуг ЕАП, що представлена в Міжнародному Каталозі ЕАР (International EAP Compendium) як така, рівень послуг котрої відповідає міжнародним стандартам ЕАР.
Ярослав Каплан, Innovation Executive - Jooble
Ярослав Каплан

Innovation Executive - Jooble

Підприємець із понад 10-річним досвідом в сфері технологій, медіа та освіти.

В Jooble відповідає за створення нових продуктів в рамках корпоративної стартап-студії Jooble Venture Lab.
Тетяна Кіпіані, Керівник департаменту розвитку персоналу та корпоративних комунікацій - Vodafone
Тетяна Кіпіані

HRD - Work.ua

До листопада 2023 року — начальниця департаменту розвитку персоналу та корпоративних комунікацій Vodafone Україна.

Працює у сфері телекомунікації з 2000 року.

Зона відповідальності – програми розвитку талантів та команд і корпоративні спільноти.

Особливу увагу з 2020-го приділяє програмі Wellbeing, психологічному здоров’ю працівників, різноманіттю та інклюзивності.
Олексій Петров, Заступник HRD компанії «Агромат»
</div>
Олексій Петров

Заступник HRD - Агромат

Олексій має 10-річний досвід роботи у сфері корпоративного навчання та управління персоналом.

З 2005 по 2013 рр. – робота в декількох міжнародних транспортно-логістичних компаніях. Пройшов шлях від менеджера з постачання до позиції Технічного директора.

З 2013 по 2017 рр. – робота в компанії Київстар. Пройшов шлях від фахівця з обслуговування до позиції національного менеджера з навчання персоналу, розробляв та впроваджував програми навчання та адаптації нових фахівців магазинів.

З 2017 по 2020 рр. – керівник відділу навчання та розвитку персоналу компанії «Мультиплекс». Розробляв систему навчання компанії з «0». Заснував та очолив внутрішній дослідницький центр «M – lab».

З 2020 по теперішній час – заступник HRD компанії «Агромат».

Понад 10 років проводить програми професійного розвитку у сфері управління персоналом, загального менеджменту, продажу, розробки систем стандартизації процесів обслуговування. Сертифікований фахівець з методології Service Design та Фасилітації. HR-консультант та бізнес-тренер.
Віктор Марченко, Заступник HRD Райффайзен Банку, начальник управління ефективності та оплати праці
Віктор Марченко

Заступник HRD з управління ефективністю та оплатою праці - Райффайзен Банк

Має понад 18 років досвіду роботи в HR, очолює напрямок Compensation & Benefits.

У Райффайзен Банку Віктор опікується HR бюджетуванням, розвитком систем мотивації, дизайном компенсаційного пакету, грейдингом тощо.

Віктор запровадив та розвиває Well-being програму, HR Analysis, програму підтримки мобілізованих та ветеранів.
Віталій Ковтушенко, Ведучий Форуму HR-Директорів
Віталій Ковтушенко

Ведучий Форуму HR-Директорів

ПАРТНЕРИ